Pierwszy raz uczestniczyłam w kursie dotyczącym kredytów. Miałam jakaś wiedzę i doświadczenie ale nie miałam pewności czy może dziania są właściwe. Kurs dał mi odpowiedzi na wiele pytań. Jest to pierwszy kurs o tej tematyce - bardzo potrzebny. Omawiane kwestie przedstawione są bardzo szczegółowo, a wiele rad i wskazówek nie dowiedziałabym się od doradcy kredytowego. Cenne tabelki i wyliczenia. Cieszę się ze mogłam przesłuchać kurs gdyż dzięki niemu podjęłam ważne decyzje biznesowe.
Recenzja ekspertów
IWONA KĄDZIELSKA-ZYSK
Chciałam usystematyzować swoją wiedzę, sprawdzić co wiem, czego nie wiem. Pomimo tego, że już działamy, chcieliśmy zweryfikować nasze założenia i ułożyć nowy plan działania. Jestem zadowolona z kursu! Uważam, że stanowi bardzo dobrą bazę dla osób, które zaczynają swoją przygodę z kredytem hipotecznym. Cieszę się, że wzięłam w nim udział. Szczerze mówiąc, pomimo tego, że na początku swojej drogi zapoznałam się z książką "Tajna Broń Kredytobiorcy" i korzystaliśmy ze wsparcia Doradcy, brakowało mi takiej pigułki wiedzy jaką jest ten kurs. Moduły o budowaniu planu działania oraz budowaniu zdolności kredytowej, podsumowanie z jakimi kosztami trzeba się liczyć budując zdolność kredytową – to dla mnie najbardziej wartościowe moduły.
IWONA KOWAL
Oczekiwałem, że kurs będzie uzupełnieniem do Twojej książki „Tajna Broń Kredytobiorcy" i się nie zawiodłem :-) Kurs doskonale uzupełnia zagadnienia poruszone w książce. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które po przeczytaniu książki czują niedosyt i chcą gruntownie przygotować i opracować swoją strategię finansowania mieszkań na wynajem.
Moduł o sposobie myślenia banków - uważam, że jest to wiedza bezcenna i ukazuje, że nawet drobne niuanse mogą spowodować, że będziemy mieli trudności w uzyskaniu kredytów.
GRZEGORZ KRAJEWSKI